Stanza

Stanza dla Mac

Czytnik e-książek i publikacji cyfrowych

Nie ma wątpliwości, że e-książki są przyszłością i pewnego dnia mogą być wojny czytelników w podobny sposób, jak wojny przeglądarek, które mają miejsce w Internecie. Stanza jest pierwszym graczem na tym rynku z czystym, dobrze zorganizowanym... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo elegancko
  • Wiele dostosowywanych funkcji
  • Obsługuje szeroki zakres formatów

Wady

  • Trochę nadęty dla cyfrowego czytnika

Bardzo dobry
8

Nie ma wątpliwości, że e-książki są przyszłością i pewnego dnia mogą być wojny czytelników w podobny sposób, jak wojny przeglądarek, które mają miejsce w Internecie.

Stanza jest pierwszym graczem na tym rynku z czystym, dobrze zorganizowanym interfejsem, przeznaczonym do czytania wszelkiego rodzaju publikacji cyfrowych, w tym książek elektronicznych, gazet, plików PDF i ogólnych treści internetowych. Jest elegancki, ponieważ został zaprojektowany specjalnie dla komputerów Mac i kładzie nacisk na wyróżnianie dzielenia wyrazów, kolumn, automatycznego przewijania tekstu i przyjaznej dla użytkownika nawigacji po stronach i rozdziałach.

Odbywa się to w celu ułatwienia czytania długich tekstów na oku i mózgu, co może szybko zmęczyć się odczytywaniem długich danych na ekranie elektronicznym. Stanza obsługuje czytanie w formacie HTML, PDF, Microsoft Word i Rich Text Format, a także we wszystkich głównych standardach eBook. Jest to również bardzo otwarty czytnik - programiści mogą dodawać nowe formaty do API programów, co oznacza, że ​​zawsze będą w stanie obsłużyć najnowsze wersje.

Stanza jest w pełni funkcjonalnym czytnikiem, który jest trochę nadęty w miejscach, ale może być dobrze pozycjonowany, aby być jednym z pierwszych biegaczy, gdy e-booki i cyfrowe publikacje naprawdę się rozwijają.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Stanza

Download

Stanza Desktop 1.0b18

Opinie użytkowników o Stanza

Sponsorowany×